o profilu piłki koszykowej na poziomie klasy VI dziewcząt rocznika 2007/2008
Przeprowadzenie prób sprawności fizycznej:
23 maja 2019 r. o godzinie 17.00, hala sportowa SP45.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - lekkoatletyka

W dniu 20 maja 2019r. na stadionie sportowym w Sosnowcu odbyły się zawody lekkoatletyczne o Puchar MSZS – Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Drużyna dziewcząt w świetnym stylu zakończyła sportowy rok szkolny uzyskując w klasyfikacji drużynowej I miejsce
„Bieg po zdrowie” – program antytytoniowej edukacji zdrowotnej

„Bieg po zdrowie” – program antytytoniowej edukacji zdrowotnej. Program został opracowany w Głównym Inspektoracie Sanitarnym we współpracy z ekspertami. Jest skierowany do uczniów klas IV szkoły podstawowej.
Marsz Nadziei

7 maja 2019r. odbył się MARSZ NADZIEI. Nasi wolontariusze, zaopatrzeni w transparent przeszli ulicami Sosnowca, manifestując solidarność z osobami nieuleczalnie chorymi i ich rodzinami. Marsz zakończył się występami artystycznymi w Parku Sieleckim.
Sportowe sukcesy

- Igrzyska Młodzieży -

Uczniowie z klasy 8c zajęli III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w siatkówce plażowej.

Nasi uczniowie zajęli również III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca wpiłce nożnej.
Konkurs recytatorski "Tam, gdzie raki zimują"

Uczniowie klasy I c Piotr Kiryk, Dawid Kopka, Ignacy Rosołek uczestniczyli w międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Tam, gdzie raki zimują".
Szkolny konkurs na lapbooka - wyniki

28 marca został ogłoszony Szkolny Konkurs na lapbooka z okazji 3 Maja. Organizatorki otrzymały wiele prac, oto wyniki...
Wizyta na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach

Już po raz 9 klasa 5c gościła na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach, Instytut Technologii i Mechatroniki w  Sosnowcu.